Našim dorostencům se v poslední době vůbec nedaří. V sobotu dopoledne od Hostivic schytali debakl 2:8 (1:4). Nejhezčím momentem zápasu bylo to, když rozhodčí Sliacký odpískal konec :-((
Přitom v neděli 29. března jsme stejného soupeře porazili 5:1, když jsme čtyřikrát udeřili z rohového kopu. Soupeř tehdy nastoupil v prakticky stejné sestavě. Na druhou stranu, nám v sobotu chyběli Tomáš Kopecký a Jakub Síkora.
Nastoupili jsme v této sestavě: V. Kocman – J. Krnáč, V. Veselý, F. Veselý, D. Pilát – N. Vácha, D. Vecheta, D. Borysov, F. Finstr, P. Janda – O. Novotný (J. Průša, M. Jirec, T. Čížek, M. Heisig).
Z posledních šesti zápasů jsme jenom jednou dali první gól, proti Jinočanům B. Tehdy jsme se ale hodně trápili ve druhé půli. V sobotu jsme prohrávali už ve 3. minutě, o tři minuty později nás zachránila tyč. Naděje nám svitla ve 30. minutě, když Filip Finstr pěknou střelou k tyči snížil na 1:2. Ale za dvě minuty už vedli hosté zase o dva góly. A do půle přidali další.
Po změně stran se dlouho hrálo na naší útočné polovině, převaha to ovšem byla spíše územní. Žádnou větší příležitost jsme si nevytvořili. Hosté spoléhali na brejky a do otevřené obrany nám přidali další čtyři góly. Jediným světlým momentem byl gól na 2:7. Ondra Novotný si sám před brankářem počínal velmi zkušeně.
Nedělejme z toho vědu, takové zápasy občas přicházejí. Do konce zbývají ještě tři, z toho dva doma. Tak pojďme zabojovat.
Fotogalerie ze zápasu zde