Náš klub podporují: Město RudnáTechnické služby RudnáČerpací stanice Šafránka RudnáZL Comm LineBackboneCBL Communication by lightLogosignDomo HustolesELDATA poskytovatel internetuRestaurace ObzorTiskárna EDITLuboš Trýb - zemní a výkopové práceSG GeosanSAŠ SklenářiTRASTCONSIT

PLATBY ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ

Klubové novinky

Rudná postupuje do kraje

Zhodnocení sezóny 2016/2017

POZOR!!! Do Libčic 6/5/2017 nejedeme

POZOR!!! Změna času i místa zápasu Štěchovice B - Rudná

Novinky dospělí

TJ Sokol Řepy - FK Rudná 1:3 (0:1)

FK Rudná - FC Zličín B 2:2 (1:0)

SC Radotín B - FK Rudná 6:3 (1:1)

Rudná postupuje do kraje

Novinky dorost U18

Příští sezónu znovu otvíráme kategorii dorost (U18)

Novinky žáci st. U15

Mšeno 2017 - závěr

Mšeno 2017 - zpravodajství

Pokyny k letnímu soustředění

zrušení tréninku 26.4.2017

Novinky žáci ml. U12

Mšeno 2017 - závěr

Mšeno 2017 - zpravodajství

15.6. Rozlučka

Pokyny k letnímu soustředění

Novinky přípravka st. U10

Mšeno 2017 - závěr

Mšeno 2017 - zpravodajství

Pokyny k letnímu soustředění

Příští sezónu znovu otvíráme kategorii starší přípravky (U10)

Novinky přípravka ml. U8

Pokyny k letnímu soustředění

Zrušení tréninku 18.4.2017

Nová výše členských příspěvků pro rok 2017

10.2. - 19.2. se ruší tréninky

Novinky minipřípravka U6

Zápasy: 13.6. a 16.6.

6.6. trénink NENÍ

Pokyny k letnímu soustředění

Trénink 28.4. odpadá

Novinky FC Kmet

Nová výše členských příspěvků pro rok 2017

***

Více novinek k jednotlivým mužstvům najdete v sekci "Týmy"
v hlavním menu.

duha.jpg

Aktuální výsledky

17. 08. „A“ŘepyRudná1:3
13. 08. „A“RudnáZličín B2:2
03. 08. „A“Radotín BRudná6:3

Nejbližší utkání

26.08.SO17.00„A“LetyRudná
02.09.SO10.15„A“RudnáDobříš B
09.09.SO10.00U12Rudná/ZbuzanyTuchoměřice
09.09.SO14.00U10RudnáDrahelčice
10.09.NE10.00U15Rudná/ZbuzanyJílové
10.09.NE17.00„A“Sedlčany BRudná
16.09.SO10.00U10HostiviceRudná
16.09.SO10.00U8turnajDobříč
16.09.SO10.15„A“RudnáPetrovice
17.09.NE10.00U15HradištkoRudná/Zbuzany
17.09.NE10.00U12Dobříč/NučiceRudná/Zbuzany
23.09.SO10.00U12Rudná/ZbuzanyRoztoky
23.09.SO14.00U10RudnáHolubice
23.09.SO16.30„A“Králův Dvůr BRudná
24.09.NE10.00U8turnajJinočany

Detaily v kompletním přehledu utkání

nábor