Náš klub podporují: Město RudnáTechnické služby RudnáČerpací stanice Šafránka RudnáZL Comm LineBackboneCBL Communication by lightLogosignDomo HustolesELDATA poskytovatel internetuRestaurace ObzorTiskárna EDITLuboš Trýb - zemní a výkopové práceSG GeosanSAŠ SklenářiTRASTCONSIT

PLATBY ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ

Klubové novinky

Valná hromada 12. 3. 2018

Karneval sportovců dne 3. 3. 2018

Členské příspěvky na rok 2018

25.11. Brigáda

Novinky dospělí

MFK Dobříš „B“ - FK Rudná 1:1 (1:0), pk 4:5

FK Rudná - FK Lety 0:2 (0:1)

3.3. přátelské utkání s týmem Libuše zrušeno !!!

Sokol Choteč - FK Rudná 4:4 (3:1)

Novinky žáci st. U15

3. mistrák jara !!!

2.jarní mistrák

zrušení tréninku16.4.2018

1. zápas jara

Novinky žáci ml. U12

3. mistrák jara !!!

22.4. MU Roztoky

14.4. MU Dobříč/Nučice

1. zápas jara

Novinky přípravka st. U10

zrušení tréninku16.4.2018

1. zápas jarní části sezóny

Zimní turnaj v Záběhlicích

Členské příspěvky na rok 2018

Novinky přípravka ml. U8

Zrušení dnešního tréninku - 6. 3. 2018

Členské příspěvky na rok 2018

25.11. Brigáda

Zrušení dnešního tréninku - 3.10.

Novinky minipřípravka U6

Členské příspěvky na rok 2018

25.11. Brigáda

19.9. trénink + schůzka rodičů

Zápasy: 13.6. a 16.6.

Novinky FC Kmet

Členské příspěvky na rok 2018

Nová výše členských příspěvků pro rok 2017

***

Více novinek k jednotlivým mužstvům najdete v sekci "Týmy"
v hlavním menu.

duha.jpg

Aktuální výsledky

22. 04. U15VestecRudná/Zbuzany2:3
22. 04. U12Roztoky Rudná/Zbuzany 8:5
22. 04. U10HolubiceRudná5:10
21. 04. U8turnajDobříč3.misto
21. 04. „A“RudnáKrálův Dvůr "B"0:3
15. 04. U15Rudná/ZbuzanyPsáry4:1

Nejbližší utkání

28.04.SO10.00U12Rudná/Zbuzany Hostivice
28.04.SO10.15„A“RudnáSedlec-Prčice
28.04.SO14.00U10RudnáJeneč
29.04.NE10.00U15Rudná/ZbuzanyKazín
05.05.SO10.00U12Č. Újezd Rudná/Zbuzany
05.05.SO10.00U8Rudnáturnaj
05.05.SO16.30„A“ChlumecRudná
06.05.NE10.00U10TuchoměřiceRudná
12.05.SO10.15„A“RudnáHýskov
12.05.SO14.00U12Jinočany Rudná/Zbuzany
12.05.SO14.00U10RudnáČ. Újezd
19.05.SO10.00U12Rudná/ZbuzanyChoteč/Třebotov
19.05.SO10.00U8turnajChoteč
20.05.NE10.00U10ÚhoniceRudná
20.05.NE17.00„A“Daleké DušníkyRudná

Detaily v kompletním přehledu utkání

nábor