Náš klub podporují: Město RudnáTechnické služby RudnáČerpací stanice Šafránka RudnáZL Comm LineBackboneCBL Communication by lightLogosignDomo HustolesELDATA poskytovatel internetuRestaurace ObzorTiskárna EDITLuboš Trýb - zemní a výkopové práceSG GeosanSAŠ SklenářiTRASTCONSIT

PLATBY ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ

Klubové novinky

POZOR!!! Změna času i místa zápasu Štěchovice B - Rudná

Příští sezónu znovu otvíráme kategorii dorost (U18)

Příští sezónu znovu otvíráme kategorii starší přípravky (U10)

Nová výše členských příspěvků pro rok 2017

Novinky dospělí

POZOR!!! Změna času i místa zápasu Štěchovice B - Rudná

Sokol Tuchoměřice - FK Rudná 1:3 (0:2)

Posily "A" týmu

SC Radotín B - FK Rudná 5:4 (4:3)

Novinky dorost U18

Příští sezónu znovu otvíráme kategorii dorost (U18)

Novinky žáci st. U15

zrušení tréninku 26.4.2017

Nová výše členských příspěvků pro rok 2017

zrušení tréninku 4.1.2017

14.12. poslední trénink + info o rozlučce

Novinky žáci ml. U12

29.4. MU Černolice

18.4. Trénink zrušen !!!

22.4. MU - Kazín

15.4. MU Červený Újezd

Novinky přípravka st. U10

Příští sezónu znovu otvíráme kategorii starší přípravky (U10)

Nová výše členských příspěvků pro rok 2017

Od 1/11/2016 tréninky na UMT

Podzimní brigáda ná úklid listí

Novinky přípravka ml. U8

Zrušení tréninku 18.4.2017

Nová výše členských příspěvků pro rok 2017

10.2. - 19.2. se ruší tréninky

Trénink 10.1. se ruší

Novinky minipřípravka U6

Trénink 28.4. odpadá

18.4. NENÍ trénink

Trénink 7.4. se ruší

Nová výše členských příspěvků pro rok 2017

Novinky FC Kmet

Nová výše členských příspěvků pro rok 2017

***

Více novinek k jednotlivým mužstvům najdete v sekci "Týmy"
v hlavním menu.

duha.jpg

Aktuální výsledky

29. 04. U12Rudná/ZbuzanyČernolice
29. 04. „A“Štěchovice BRudná
29. 04. U8turnajJinočany
27. 04. McDonald'sCup2.misto
22. 04. U15MníšekRudná/Zbuzany5:0
22. 04. U12KazínRudná/Zbuzany1:4

Nejbližší utkání

29.04.SO10.00U12Rudná/ZbuzanyČernolice
29.04.SO10.00U8turnajJinočany
29.04.SO14.30„A“Štěchovice BRudná
30.04.NE09.00U15ŘevniceRudná/Zbuzany
06.05.SO10.00U12TuchoměřiceRudná/Zbuzany
06.05.SO17.00„A“LibčiceRudná
10.05.ST17.30U15Rudná/ZbuzanyVestec
13.05.SO10.00U12Rudná/ZbuzanyRoztoky
13.05.SO10.00U8turnajDrahelčice
13.05.SO17.00„A“RudnáÚhonice
14.05.NE10.00U15Psáry/D.JirčanyRudná/Zbuzany
20.05.SO10.00U12VšenoryRudná/Zbuzany
20.05.SO17.00„A“ChotečRudná
21.05.NE10.00U8turnajRudná
27.05.SO00.00U8turnajDobříč

Detaily v kompletním přehledu utkání

nábor