Seznam všech utkání aktuální sezóny

* pozn.: pokud není uvedeno hřiště, hraje se na hřišti domácích

datumdenčasmužstvoDomácíHostékód zápasuhřiště
20. 10. NE09.30U8RudnáHostivice201921AH2F0201V.Přílepy
20. 10. NE09.30U8RudnáV.Přílepy A201921AH2F0204V.Přílepy
20. 10. NE09.30U8Dobříč/NučiceRudná201921AH2F0206V.Přílepy
20. 10. NE09.30U8Rudnáturnaj201921AH2F02xxV.Přílepy
20. 10. NE10.00U10Dobříč/NučiceRudná201921AG1C0702Dobříč
20. 10. NE10.00U15Rudná TJ Sokol Libiš2019210E2A0905
20. 10. NE14.00U18Spartak ŽebrákRudná2019210C2A0904
20. 10. NE15.30BRudnáKlínec201921AA3B0706
26. 10. SO10.00U12RudnáHostivice/Jeneč201921AF1C0801
26. 10. SO10.15U15Union CerhoviceRudná 2019210E2A1003
26. 10. SO15.30U18RudnáSK Kladno B2019210C2A1004
27. 10. NE14.00U10RudnáŘevnice201921AG1C0804
27. 10. NE14.30BStateniceRudná201921AA3B0802
27. 10. NE15.30ASokol Jedomělice Rudná 2019210A3A1006
02. 11. SO10.15ARudná TJ Baník Lubná2019210A3A1102
03. 11. NE10.00U15Rudná Spartak Žebrák2019210E2A1104
03. 11. NE10.00U12TuchoměřiceRudná201921AF1C0901
03. 11. NE10.15U18TJ Sokol Červený ÚjezdRudná2019210C2A1105
03. 11. NE14.00BRudnáDobříč B201921AA3B0905
09. 11. SO10.00U12RudnáČervený Újezd201921AF1C1001
09. 11. SO14.00ASK Vinařice Rudná 2019210A3A1207
09. 11. SO14.00U18RudnáFK Olympie Zdice2019210C2A1203
10. 11. NE10.30U15TJ Slovan VelvaryRudná 2019210E2A0601UMT
10. 11. NE14.00BTuchoměřice BRudná201921AA3B1003
16. 11. SO10.15ARudná SK Lány2019210A3A1301
16. 11. SO13.30ZlatníkyZbuzany BA1A1501Rudná
17. 11. NE10.15U18AFK Tuchlovice Rudná2019210C2A1306
04. 04. SO10.00U12RudnáÚhonice201921AF1C1401
10. 04. 16.30U12Velké PřílepyRudná201921AF1C1301
18. 04. SO10.00U12RudnáJinočany/Zbuzany201921AF1C1201
25. 04. SO10.00U12HolubiceRudná201921AF1C1101
26. 04. NE12.30U8RudnáHostivice201921AH2F0301Dobříč
26. 04. NE12.30U8RudnáV.Přílepy A201921AH2F0304Dobříč
26. 04. NE12.30U8Dobříč/NučiceRudná201921AH2F0306Dobříč
26. 04. NE12.30U8Rudnáturnaj201921AH2F03xxDobříč
03. 05. NE10.00U8RudnáHostivice201921AH2F0401Hostivice
03. 05. NE10.00U8RudnáV.Přílepy A201921AH2F0404Hostivice
03. 05. NE10.00U8Dobříč/NučiceRudná201921AH2F0406Hostivice
03. 05. NE10.00U8Rudnáturnaj201921AH2F04xxHostivice

Již odehraná utkání

datumdenčasmužstvoDomácíHostévýsledek
20. 10. NE10.00U10Dobříč/NučiceRudná
20. 10. NE10.00U15Rudná TJ Sokol Libiš
20. 10. NE14.00U18Spartak ŽebrákRudná
20. 10. NE15.30BRudnáKlínec
20. 10. NE09.30U8RudnáHostivice
20. 10. NE09.30U8RudnáV.Přílepy A
20. 10. NE09.30U8Dobříč/NučiceRudná
20. 10. NE09.30U8Rudnáturnaj
19. 10. SO10.00U12ÚhoniceRudná7:1
19. 10. SO10.15ARudná SK Braškov1:3
19. 10. SO15.30ZlatníkyDobrovíz
13. 10. NE14.00U10RudnáČisovice17:7
13. 10. NE16.00BŘevniceRudná4:3
13. 10. NE10.00U8RudnáHostivice6:3
13. 10. NE10.00U8RudnáV.Přílepy A0:4
13. 10. NE10.00U8Dobříč/NučiceRudná5:3
13. 10. NE10.00U8Rudnáturnaj3.místo
12. 10. SO10.00U12RudnáVelké Přílepy3:3(PK 2:0)
12. 10. SO10.15U15SK KročehlavyRudná 2:2
12. 10. SO15.30ASK Velké Přítočno Rudná 2:0
12. 10. SO15.30U18RudnáSK Lhota3:3
06. 10. NE10.00U15Rudná TJ Klíčany 13:0
06. 10. NE14.00U10RudnáVšenory/Jíloviště9:6
06. 10. NE16.00BČervený Újezd BRudná5:0
05. 10. SO10.00U12Jinočany/ZbuzanyRudná8:2
05. 10. SO10.15ARudnáFC 05 Zavidov0:1
05. 10. SO13.00U18AFK LoděniceRudná4:0
29. 09. NE14.00U10DobřichoviceRudná6:7
28. 09. SO10.00U12RudnáHolubice3:1
28. 09. SO10.00U8ŘevniceRudná5:9
28. 09. SO10.00U8ÚhoniceRudná5:11
28. 09. SO10.00U8DrahelčiceRudná4:0
28. 09. SO10.00U8Úhoniceturnaj1.místo
28. 09. SO10.15ATJ Tatran Rakovník BRudná 4:1
28. 09. SO16.00U18RudnáSK Kročehlavy1:0
22. 09. NE10.00U8ŘevniceRudná4:6
22. 09. NE10.00U8ÚhoniceRudná7:6
22. 09. NE10.00U8RudnáDrahelčice6:8
22. 09. NE10.00U8Rudnáturnaj3.místo
22. 09. NE14.00U10RudnáChoteč/Třebotov3:5
22. 09. NE16.30BHostivice BRudná1:1
21. 09. SO10.15ARudná Sokol Hostouň B1:4
21. 09. SO10.15U18TJ Slovan VelvaryRudná0:2
21. 09. SO10.15U15TJ Slavia LouňoviceRudná 1:1
21. 09. SO10.15U12Červený ÚjezdRudná2:7
15. 09. NE10.00U15Rudná FK Čechie Kralupy n.Vlt.2:5
15. 09. NE10.00U10ČernošiceRudná0:10
15. 09. NE17.00BRudnáStředokluky B4:2
14. 09. SO10.00U12RudnáTuchoměřice8:4
14. 09. SO10.00U8ŘevniceRudná8:5
14. 09. SO10.00U8ÚhoniceRudná18:0
14. 09. SO10.00U8RudnáDrahelčice5:1
14. 09. SO10.00U8Rudnáturnaj3.místo
14. 09. SO16.30ATJ Sokol KlobukyRudná 1:1(PK 2:4)
14. 09. SO16.30U18RudnáSK Pavlíkov2:1
08. 09. NE14.00U15AFK LoděniceRudná 4:3
08. 09. NE14.00U10RudnáMníšek/Černolice8:3
08. 09. NE17.00BRoztoky BRudná1:1
07. 09. SO10.00U12Hostivice/JenečRudná3:4
07. 09. SO10.00U8ŘevniceRudná7:4
07. 09. SO10.00U8ÚhoniceRudná5:3
07. 09. SO10.00U8RudnáDrahelčice6:3
07. 09. SO10.00U8Rudnáturnaj3.místo
07. 09. SO10.15ARudná TJ Unhošť4:2
07. 09. SO17.00U18RudnáAFK Libčice2:0
01. 09. NE10.00U15Rudná FK Lety8:0
01. 09. NE10.15U18FK Kralupy 1901Rudná7:2
01. 09. NE17.00ASK Slaný BRudná 3:1
01. 09. NE17.00BRudnáKazín B0:6
25. 08. NE10.15U15FK Králův Dvůr Rudná 0:12
24. 08. SO10.15ARudnáDružec 4:0
24. 08. SO17.00U18RudnáVOLNO-
21. 08. ST18.00ARudnáUnion Cerhovice1:2
18. 08. NE17.30ARudnáJedoměliceZRUŠENO
06. 08. ÚT18.30ARudnáSokol Stodůlky3:3
04. 08. NE17.00ANučiceRudná2:4
30. 07. ÚT18.30ARudnáSokol Řepy2:4