Seznam všech utkání aktuální sezóny

* pozn.: pokud není uvedeno hřiště, hraje se na hřišti domácích

Zatím žádná utkání k zobrazení.

Již odehraná utkání

datumdenčasmužstvoDomácíHostévýsledek
26. 06. 18.00FC KmetRudnáDolany
23. 06. ÚT16.30U8RudnáTachlovice
21. 06. NE14.00U15LetyRudná11:2
17. 06. ST17.00U12RudnáŘeporyje6:5
16. 06. ÚT16.30U10RudnáHostivice5:13
14. 06. NE17.00U15RudnáUnhošť13:1
13. 06. SO10.00U12RudnáZličín4:5
12. 06. 18.00FC KmetRudnáPřední Kopanina4:3
12. 06. 17.30U12UnhošťRudná8:2
07. 06. NE17.00U18RudnáFAAZ3:3
06. 06. SO10.30„A“RudnáSokol Dobrovíz0:2
06. 06. SO10.00U12Hostivice Rudná4:7
05. 06. 17.30U12StřešoviceRudná10:5
30. 05. SO10.00U12RudnáDukla Praha (dívky)12:2
29. 05. 17.30U12ÚhoniceRudná10:4
23. 05. SO10.00U12ŘepyRudná11:8
19. 05. ÚT17.00U12UnhošťRudná2:10
17. 05. NE17.00„B“KlínecRudnázrušeno
17. 05. NE14.00U10RudnáDobříč/Nučicezrušeno
14. 05. ČT17.00U12ChotečRudná1:10
10. 05. NE17.00„B“RudnáŘevnicezrušeno
09. 05. SO14.30U10ČisoviceRudnázrušeno
03. 05. NE10.00U8RudnáHostivicezrušeno
03. 05. NE10.00U8RudnáV.Přílepy Azrušeno
03. 05. NE10.00U8Dobříč/NučiceRudnázrušeno
03. 05. NE10.00U8Rudnáturnajzrušeno
03. 05. NE17.00„B“RudnáČervený Újezd Bzrušeno
02. 05. SO13.00U10Všenory/JílovištěRudnázrušeno
26. 04. NE12.30U8RudnáHostivicezrušeno
26. 04. NE12.30U8RudnáV.Přílepy Azrušeno
26. 04. NE12.30U8Dobříč/NučiceRudnázrušeno
26. 04. NE12.30U8Rudnáturnajzrušeno
26. 04. NE14.00U10RudnáDobřichovicezrušeno
25. 04. SO10.00U12HolubiceRudnázrušeno
19. 04. NE17.00„B“RudnáHostivice Bzrušeno
19. 04. NE10.00U10Choteč/TřebotovRudnázrušeno
18. 04. SO10.00U12RudnáJinočany/Zbuzanyzrušeno
12. 04. NE16.30„B“Středokluky BRudnázrušeno
12. 04. NE14.00U10RudnáČernošicezrušeno
10. 04. 16.30U12Velké PřílepyRudnázrušeno
05. 04. NE16.30„B“RudnáRoztoky Bzrušeno
05. 04. NE13.30U10Mníšek/ČernoliceRudnázrušeno
04. 04. SO10.00U12RudnáÚhonicezrušeno
14. 03. SO14.30„A“KročehlavyRudnázrušeno
14. 03. SO08.30U12Král. DvůrRudnázrušeno
12. 03. ČT16.30U12RudnáŘepyzrušeno
01. 03. NE17.30U18RudnáRadotín0:4
01. 03. NE18.00„A“LetyRudná6:4
29. 02. SO17.20U15SlanýRudná1:5
25. 02. ÚT16.30U12RudnáStodůlky1:9
22. 02. SO17.00U15RudnáUnhošť4:1
21. 02. 18.00U18SlanýRudná3:2
16. 02. NE13.00„A“RudnáJeneč2:3
16. 02. NE18.30„A“SK ModřanyRudná0:9
15. 02. SO13.00U15SlanýRudná1:5
09. 02. NE14.00U18HořovickoRudná1:1
08. 02. SO12.10U12FA AZRudná6:4
08. 02. SO17.20U15ČL BerounRudná2:0
03. 02. PO18.15U12Povltavská FARudná18:5
01. 02. SO14.00U12RudnáSlaný3:7
01. 02. SO17.20U15RudnáMotorlet Praha6:2
31. 01. 18.00U18RudnáPřední Kopanina4:1
25. 01. SO17.20U15FA AZRudná4:1
24. 01. 18.00U18FA AZRudná1:0
19. 01. NE15.50U18RudnáPovltavská FA1:0
18. 01. SO12.10U12RudnáVšeradice12:1
18. 01. SO17.20U15RudnáDolní Počernice4:2
12. 01. NE10.20U18ZličínRudná1:2
11. 01. SO08.30U12ZličínRudná7:4
11. 01. SO14.00U15ZličínRudná2:8
17. 11. NE10.15U18AFK Tuchlovice Rudná2:2
16. 11. SO10.15„A“Rudná SK Lány2:2(PK 4:5)
10. 11. NE10.30U15TJ Slovan VelvaryRudná 4:2
10. 11. NE14.00„B“Tuchoměřice BRudná4:1
09. 11. SO10.00U12RudnáČervený Újezd5:0
09. 11. SO14.00„A“SK Vinařice Rudná 1:3
09. 11. SO14.00U18RudnáFK Olympie Zdice1:3
03. 11. NE10.00U15Rudná Spartak Žebrák3:2
03. 11. NE10.00U12TuchoměřiceRudná5:4
03. 11. NE10.15U18Červený ÚjezdRudná7:0
03. 11. NE14.00„B“RudnáDobříč B4:3
02. 11. SO10.15„A“Rudná TJ Baník Lubná1:1(PK 4:3)
30. 10. ST17.00U10RudnáŘevnice8:10
27. 10. NE14.30„B“StateniceRudná3:3
27. 10. NE15.30„A“Sokol Jedomělice Rudná 3:0
26. 10. SO10.15U15Union CerhoviceRudná 9:3
26. 10. SO15.30U18RudnáSK Kladno B1:5
23. 10. ST16.30U12RudnáHostivice/Jeneč3:8
20. 10. NE10.00U10Dobříč/NučiceRudná9:2
20. 10. NE10.00U15Rudná TJ Sokol Libiš11:1
20. 10. NE14.00U18Spartak ŽebrákRudná3:0
20. 10. NE15.30„B“RudnáKlínec3:3
20. 10. NE09.30U8RudnáHostivice7:3
20. 10. NE09.30U8RudnáV.Přílepy A4:6
20. 10. NE09.30U8Dobříč/NučiceRudná4:8
20. 10. NE09.30U8Rudnáturnaj2.místo
19. 10. SO10.00U12ÚhoniceRudná7:1
19. 10. SO10.15„A“Rudná SK Braškov1:3
13. 10. NE14.00U10RudnáČisovice17:7
13. 10. NE16.00„B“ŘevniceRudná4:3
13. 10. NE10.00U8RudnáHostivice6:3
13. 10. NE10.00U8RudnáV.Přílepy A0:4
13. 10. NE10.00U8Dobříč/NučiceRudná5:3
13. 10. NE10.00U8Rudnáturnaj3.místo
12. 10. SO10.00U12RudnáVelké Přílepy3:3(PK 2:0)
12. 10. SO10.15U15SK KročehlavyRudná 2:2
12. 10. SO15.30„A“SK Velké Přítočno Rudná 2:0
12. 10. SO15.30U18RudnáSK Lhota3:3
06. 10. NE10.00U15Rudná TJ Klíčany 13:0
06. 10. NE14.00U10RudnáVšenory/Jíloviště9:6
06. 10. NE16.00„B“Červený Újezd BRudná5:0
05. 10. SO10.00U12Jinočany/ZbuzanyRudná8:2
05. 10. SO10.15„A“RudnáFC 05 Zavidov0:1
05. 10. SO13.00U18AFK LoděniceRudná4:0
29. 09. NE14.00U10DobřichoviceRudná6:7
28. 09. SO10.00U12RudnáHolubice3:1
28. 09. SO10.00U8ŘevniceRudná5:9
28. 09. SO10.00U8ÚhoniceRudná5:11
28. 09. SO10.00U8DrahelčiceRudná4:0
28. 09. SO10.00U8Úhoniceturnaj1.místo
28. 09. SO10.15„A“TJ Tatran Rakovník BRudná 4:1
28. 09. SO16.00U18RudnáSK Kročehlavy1:0
22. 09. NE10.00U8ŘevniceRudná4:6
22. 09. NE10.00U8ÚhoniceRudná7:6
22. 09. NE10.00U8RudnáDrahelčice6:8
22. 09. NE10.00U8Rudnáturnaj3.místo
22. 09. NE14.00U10RudnáChoteč/Třebotov3:5
22. 09. NE16.30„B“Hostivice BRudná1:1
21. 09. SO10.15„A“Rudná Sokol Hostouň B1:4
21. 09. SO10.15U18TJ Slovan VelvaryRudná0:2
21. 09. SO10.15U15TJ Slavia LouňoviceRudná 1:1
21. 09. SO10.15U12Červený ÚjezdRudná2:7
15. 09. NE10.00U15Rudná FK Čechie Kralupy n.Vlt.2:5
15. 09. NE10.00U10ČernošiceRudná0:10
15. 09. NE17.00„B“RudnáStředokluky B4:2
14. 09. SO10.00U12RudnáTuchoměřice8:4
14. 09. SO10.00U8ŘevniceRudná8:5
14. 09. SO10.00U8ÚhoniceRudná18:0
14. 09. SO10.00U8RudnáDrahelčice5:1
14. 09. SO10.00U8Rudnáturnaj3.místo
14. 09. SO16.30„A“TJ Sokol KlobukyRudná 1:1(PK 2:4)
14. 09. SO16.30U18RudnáSK Pavlíkov2:1
08. 09. NE14.00U15AFK LoděniceRudná 4:3
08. 09. NE14.00U10RudnáMníšek/Černolice8:3
08. 09. NE17.00„B“Roztoky BRudná1:1
07. 09. SO10.00U12Hostivice/JenečRudná3:4
07. 09. SO10.00U8ŘevniceRudná7:4
07. 09. SO10.00U8ÚhoniceRudná5:3
07. 09. SO10.00U8RudnáDrahelčice6:3
07. 09. SO10.00U8Rudnáturnaj3.místo
07. 09. SO10.15„A“Rudná TJ Unhošť4:2
07. 09. SO17.00U18RudnáAFK Libčice2:0
01. 09. NE10.00U15Rudná FK Lety8:0
01. 09. NE10.15U18FK Kralupy 1901Rudná7:2
01. 09. NE17.00„A“SK Slaný BRudná 3:1
01. 09. NE17.00„B“RudnáKazín B0:6
25. 08. NE10.15U15FK Králův Dvůr Rudná 0:12
24. 08. SO10.15„A“RudnáDružec 4:0
24. 08. SO17.00U18RudnáVOLNO-
21. 08. ST18.00„A“RudnáUnion Cerhovice1:2
18. 08. NE17.30„A“RudnáJedomělicezrušeno
06. 08. ÚT18.30„A“RudnáSokol Stodůlky3:3
04. 08. NE17.00„A“NučiceRudná2:4
30. 07. ÚT18.30„A“RudnáSokol Řepy2:4
00. 00. ÚT00.00DomácíHostéx