Zdroj: http://www.fkrudna.cz/index.php?a=novinky/nekolik-dulezitych-informaci  •  Vydáno: 24.1.2019 6:19  •  Autor: Petr Vraštil

Několik důležitých informací

Dobrý den, několik důležitých informací, které se týkají našeho klubu!!!

Dlužíme vám výsledky s posledních tří kol podzimní části. Závěr soutěže se nám nepovedl a mrzí hlavně těsná porážka u posledního týmu, kterým je Dobříš B. 11. kolo FK Rudná A - Nový Knín 2:1, 12. kolo MFK Dobříš B - FK Rudná A 1:0, 13. kolo FK Rudná A - Spartak Rožmitál 1:4.

Dne 22. 1. 2019 proběhla Valná hromada, která byla zároveň volební. Bohužel se s námi po pěti letech výborné spolupráce rozloučil náš předseda Marcel Vorlíček. Do nového výkonného výboru se podařilo získat alespoň tři nové tváře a také se rozhodli pokračovat čtyři členové z posledního období. Statutární zástupci klubu budou zvoleni na první schůzi výkonného výboru.

Dne 16. 2. 2019 pořádáme na sále restaurace Sokol, tradiční Karneval sportovců. Distribuce vstupenek na tuto akci je zahájena. Kdo by měl zájem o vstupenky, může se ozvat přes naše webové stránky, nebo pomocí známých telefonních kontaktů, které jsou tam taktéž uvedeny.

Plánovaná zimní příprava pro týmy dospělých FK Rudná: